FACEMODELING | KOBIDO | MADEROTERAPIA

Aneta Kłoczko- specjalistka terapii manualnych

Od zawsze fascynowały ją japońskie rytuały pielęgnacyjne oraz sekrety wiecznej młodości. W jej przekonaniu, klucz do zachowania młodości i witalności tkwi nie tylko w stosowaniu zewnętrznych preparatów, ale przede wszystkim w dbałości o wewnętrzną równowagę i zdrowie.

Stawia na naturalne metody odmładzania twarzy. Jej głównym narzędziem w tej misji są dłonie – narzędzie tak proste, a jednocześnie niezwykle potężne. Dzięki zaawansowanym technikom masażu twarzy, które opanowała do perfekcji, jest w stanie zmniejszyć napięcia mięśniowe, które często są przyczyną powstawania zmarszczek i innych oznak starzenia się skóry. Masaż, który wykonuje, nie tylko poprawia krążenie i stymuluje skórę do regeneracji, ale również niweluje już istniejące oznaki starzenia.

Dodatkowym atutem terapii, o który bardzo dba, jest wprowadzenie klientek w stan głębokiego relaksu, wyciszenia i rozluźnienia, dlatego też, poza samym masażem, wprowadza elementy medytacji i technik oddychania, które pomagają osiągnąć ten stan.

Praca, którą wykonuje, jest dla niej nie tylko zawodem, ale przede wszystkim pasją i sposobem na życie. Przez lata praktyki zgromadziła wokół siebie grono wiernych klientek, które zaufały jej metodzie i doświadczeniu. Swoją wiedzą i umiejętnościami chce inspirować inne kobiety do tego, by także odkryły w sobie naturalne piękno i nauczyły się je pielęgnować z szacunkiem i miłością do siebie. Jej marzeniem jest, by każda kobieta mogła spojrzeć w lustro i z uśmiechem na twarzy powiedzieć: „Jestem piękna taka, jaką jestem”.

Ponadto terapie manualne są doskonałym uzypełnieniem zabiegów z zakresu kosmetologii oraz  medycyny estetycznej.

KOBIDO, FACEMODELING CZY MADEROTERAPIA, CO WYBRAĆ?

FACEMODELING PROGRAM™

To połączenie zaawansowanych technik, jak masaż transbukalny (technika masażu wykonywana wewnątrz ust), osteoplastyka (poprawiająca mobilność układu kostno-mięśniowego), czy mioplastyka (masaż tkanek głębokich, dzięki któremu uwalniamy blokady i napięcia w mięśniach i powięziach).

Dzięki ich zastosowaniu podczas jednej sesji zabiegowej możemy uzyskać spektakularne efekty rehabilitacji estetycznej i osiągnąć długotrwały rezultat biologicznego odmłodzenia naszej twarzy i ciała.

Wielopłaszczyznowa multiterapia przywraca tkankom ich fizjologiczną harmonię, dzięki czemu doskonale sprawdza się w zakresie wspierania leczenia ortodontycznego, stomatologicznego i wszelkich zabiegach
z pogranicza medycyny estetycznej.

Kobido

To japoński masaż liftingujący twarzy, szyi i dekoltu.
Jego celem jest niwelowanie zmarszczek mimicznych, modelowanie konturu twarzy oraz zmniejszenie widocznych efektów starzenia.

Rewitalizujący masaż tkanek głębokich niweluje napięcia, a część relaksacyjna wprowadza w stan głębokiego odprężenia.
Kobido to jeden z bardziej efektywnych oraz liftingujących zabiegów.

Maderoterapia

Kolumbijski masaż antycellulitowy. Maderoterapia to holistyczna metoda pracy z ciałem łącząca manualny drenaż limfatyczny z intensywnym masażem za pomocą specjalnych, anatomicznie zaprojektowanych drewnianych narzędzi. Partie ciała do wyboru: pośladki+nogi lub brzuch+ramiona+plecy. Eliminacja cellulitu, nagromadzonego tłuszczu, modelowanie sylwetki, ujędrnienie skóry, zmniejszenie obwodów, poprawa wyglądu skóry, pobudzenie krążenia, eliminacja zastojów limfatycznych, redukcja stresu, odprężenie i ogólne wyciszenie organizmu

Terapia manualna bruksizmu i stawu skroniowo-żuchwowego

Manualna terapia bruksizmu i stawu skroniowo-żuchwowego to podejście terapeutyczne, które obejmuje masaż:

  1. mięśni twarzy (na zewnątrz oraz wewnątrz ust),
  2. szyi,
  3. terapię punktów spustowych,
  4. techniki relaksacyjne.

Celem jest zmniejszenie napięcia mięśniowego i złagodzenie symptomów związanych z bruksizmem.

SPRAWDŹ CENNIK / UMÓW WIZYTĘ
kobido facemodeling gdynia